Přeskočit na hlavní obsah stránky

Info MŠ

Nástup do MŠ bude v pondělí 4.9.2023
Adaptační program: Dle individuálních potřeb dítěte

Páteční výlet do Dřís

Náš školní pátek byl ve znamení malého výletu do Dřís na zmrzlinu a na hřiště, kde jsme se pořádně vyřádili a spokojení se mohli vrátit autobusem do skoly. Tím skončil náš skvělý týden ve škole a už teď se těšíme na ten další za rok.

Čtvrtek ve škole byl zábavný

Protože se týden již chýlí ke konci a v pátek nás čeká výlet, měli jsme my, kteří jsme neodjeli na ŠVP, opravdu nabitý program. Hned ráno nás čekalo první soutěžení v týmech. Naším úkolem bylo najít dopis od hodné čarodějky a pomoci jí uvařit čarovný lektvar. Poté jsme se přesunuli do sadu, kde už byla připravena další týmová aktivita, tentokrát jsme se proměnili v objevitele, kteří na své cestě poznávají všechny světadíly. Díky mamince Rózy nechyběl ani piknik v podobě úžasného koláče a čerstvých třešní. Další odměnou za dopolední snažení nám byla čokoláda a ve škole pizza na oběd :-) .

Středeční škola ve znamení procházky a třešní

Ve středu se nám podařilo kromě her v sadu a zmrzliny objevit úžasné třešně u rozhledny v KH. Zpět do školy na oběd jsme to vzali Krchovskou cestou, odkud si každý, kdo se chtěl vyfotit, odnesl krásnou fotku s rozkvetlými vlčími máky. Do družiny jsme šli z toho chození a her unavení, ale spokojení...

Pondělní luštění dětí, které nejely na ŠVP

Děti na ŠVP šlapou na kole jak o závod, ale ani my ve škole nezahálíme :-). Žáci stihli nejen dopolední luštění v barevných týmech, ale jelikož i nám počasí přeje, nesměla chybět zábava na dětském hřišti.

Zdravíme z ŠVP

Všechny děti šlapou co to jde a tak máme třetí den v nohách již 43km. Navštívili jsme lanové centrum, kde jsme strávili celé odpoledne.
Každý den soutěžíme: pětiboj, cyklozávod, vědomostní soutěže atd atd.
Ještě nás čeká cyklovýlet do dětského parku “ rytířské hradiště” a výlet na pravou opočenskou zmrzlinu do Třebechovic.

Školní akademie

Jaro v MŠ :-)

Do fotogalerie bylo přidáno nové album Jaro v MŠ :-)

Třídní schůzka pro budoucí prvňáčky

Třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
ZŠ školní rok 2023/2024:
Kdy: ve středu 7.6. 2023 v 15.30 h
Kde: v budově ZŠ, 1.patro, poslední třída vlevo

Sběrová akce

MC Donald's Cup

Do fotogalerie bylo přidáno nové album MC Donald's Cup

Hravá geometrie v 3. ročníku aneb hra s tvary na Geoboardech

Den Země - úklid odpadků a nepořádku v Kostelním Hlavně

Velikonoce

Do fotogalerie bylo přidáno nové album Velikonoce

Skanzen Přerov

Do fotogalerie bylo přidáno nové album Skanzen Přerov

Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno hledá zaměstnance na pozici:

Kvalifikovaný/á učitel/ka mateřské školy
Základní a mateřská škola Kostelní Hlavno hledá kvalifikovanou učitelku/kvalifikovaného učitele mateřské školy - kvalifikace podle § 6 zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, plný pracovní úvazek - platové zařazení platový tarif - podle nařízení vlády 341/2017 Sb., v platném znění (podle délky praxe).

Nabídky zasílejte na kontaktní adresu: jana.tremlova@zskostelnihlavno.cz

Základní škola a mateřská škola Kostelní Hlavno hledá zaměstnance na pozici:

Kvalifikovaný/á učitel/ka 1. stupně základní školy

Základní a mateřská škola Kostelní Hlavno hledá kvalifikovanou učitelku/kvalifikovaného učitele 1. stupně základní školy - kvalifikace podle § 7 zákona 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, platové zařazení platový tarif - podle nařízení vlády 341/2017 Sb., v platném znění (podle délky praxe).
Nabízíme příjemný kolektiv v malotřídní škole.

Nabídky zasílejte na kontaktní adresu: jana.tremlova@zskostelnihlavno.cz

Knihobudka

Máte doma knihu, kterou už nepotřebujete a nechcete ji vyhodit? Přineste ji do knihobudky do vestibulu školy. Zde si můžete knihy vyměnit,
půjčit nebo bezplatně vzít.

NADAČNÍ FOND ŠANCE ONKOLÁČKŮM

Vánoční setkání
Vážení rodiče, milí přátelé školy. Rádi bychom vám všem poděkovali za nákup námi vytvořených výrobků a za finanční příspěvky na NADAČNÍ FOND ŠANCE ONKOLÁČKŮM. Poděkování patří také obci Kostelní Hlavno za pomoc s organizací a také nemalý finanční příspěvek. Díky vám jsme mohli poslat na nadaci krásných 30 980,- korun. Velice si vážíme každého příspěvku. Děkujeme ❤ Odkaz na poděkování od nadačního fondu

Volby do školské rady

Dne 23.11.2022 od 16:30 - 17:00 v budově školy.
Kandidátky jsou:
Jana Třešňáková
Tereza Vorlíčková
Eva Dědinová
Monika Dolejšová

Kouzelník Navaro

Do fotogalerie bylo přidáno nové album Kouzelník Navaro

Informace MŠ

Vážení rodiče, provoz mateřské školy začíná ve čtvrtek 1.9.2022 od 6.30 do 16.00 včetně svačin a oběda.
První den přineste prosím bačkůrky, hrneček na pití a kartičku pojištěnce dítěte. Vše ostatní se dozvíte přímo v MŠ.
Pro nové děti bude platit adaptační režim, pro každé dítě bude individuálně stanoven po dohodě se zákonným zástupcem. Velmi se na vás těšíme a přejeme krásný zbytek prázdnin, kolektiv MŠ. V případě potřeby volejte, nebo pište 777303560.