Přeskočit na hlavní obsah stránky

Příprava nového školního roku 2020

Nový školní rok 2020-2021 bude zahájen v úterý 1. 9. 2020 a to v plném režimu prezenční výuky pro všechny žáky. Nebudou platit žádná omezení týkající se počtu žáků ve třídách a při vstupu do školy se již nebude předkládat prohlášení o bezinfekčnosti (odlišnost od provozu školy v květnu).

Manuálem MŠMT jsou stanovena přesná pravidla, jak postupovat v případě podezření na výskyt nemoci COVID-19 u žáka nebo zaměstnance nebo jak postupovat v případě, kdy žák bude mít příznaky infekčního onemocnění.

Během příštího týdne zveřejním veškeré nutné informace, které se ke startu školního roku vážou, a to především:

1. hygienická pravidla a další pravidla směřující ke snížení rizika přenosu infekčních onemocnění

2. postup při výskytu podezření na nemoc covid-19 a při výskytu nemoci covid-19

3. organizační opatření při zahájení školního roku 20/21.

Hezký zbytek prázdnin a klidné pohodové dny přeje J. Potměšilová

Stránkování aktualit