Přeskočit na hlavní obsah stránky

Informace ke škole v přírodě a školní docházce

Informace ke škole v přírodě:

Dnes jsem dostala potvrzovací e-mail o zrušení plánované školy v přírodě. Zaplacené zálohy budou vráceny na vaše bankovní účty. Platby z FKSP nebyly vůbec realizovány.

Informace ke školní docházce:

Vážení rodiče.

Určitě víte o tom, že za jistých podmínek se bude moci obnovit dobrovolná docházka žáků prvního stupně od 25. 05. 2020. Veškeré podrobnosti a informace k tomu, jak to bude vypadat, budu moci zveřejnit až za několik týdnů. A to v návaznosti na oficiální informace od nadřízených orgánů. V této souvislosti vás žádám, abyste třídním učitelům sdělili, zda zvažujete dítě do školy poslat či ne. Vaše informace je pro nás důležitá z důvodu provozního zajištění školy. Veškeré další informace budu průběžně sdělovat na webových stránkách.

Děkuji a hezký den Potměšilová

Angličtina pro nejmenší - online

Vzhledem k současné situaci ohledně koronaviru, kdy není jasné do kdy budou uzavřeny základní a mateřské školy, jsme se rozhodli na přechodnou dobu přejít s kroužky anglického jazyka na formu online výuky. Každý týden bude na youtube nahráno výukové video a rodičům dětí bude zaslán odkaz. Videa na tento týden již máme rozeslána.

Stránky s angličtinou pro nejmenší: schooltour.cz/cs

Uzavření školy - mimořádné opatření

Dle nařízení vlády se až do odvolání od 11. března 2020 uzavírá základní škola. Veškeré úkoly pro žáky se vyvěsí na stránky školy během zítřka. Mateřská školka bude i nadále fungovat.

Uzavření školy - mimořádné opatření
Mimořádné opatření - uzavření základních, středních a vysokých škol od 11. 3. 2020 do odvolání
Materiál MZČR k uzavření škol

Vážení rodiče,
v průběhu mimořádných opatření budou vašim dětem zasílány třídními učiteli úkoly k vypracování. V úterý 10. 03. 2020 byly dětem zadány úkoly na období 11. – 13. 3. 2020. Pokud se situace nezmění, další pokyny mohou děti očekávat v pondělí 16. 3. 2020. Sledujte proto, prosím, pravidelně e-mailové schránky a webové stránky školy.
O aktuální situaci budeme průběžně informovat na webových stránkách školy.

Informace ČSSZ pro rodiče a školská (obdobná) zařízení - karanténa a ošetřovné

Stránkování aktualit